Magazyn dla Kobiet

Czas na RELAKS Jak zaskoczyć partnera w łóżku - sprawdzone sposoby na dobry sex

Jak zaskoczyć partnera w łóżku - sprawdzone sposoby na dobry sex

Rutyna w łóżku może przytrafić się w każdym związku, w szczególności u osób z długim stażem. Nie zawsze warto czekać aż minie samoistnie. Można wziąć sprawy w swoje ręce i pozytywnie zadziwić partnera. Wystarczy mała rzecz, której nie będzie się spodziewał. Możliwości jest multum, dlatego każdy może dopasować coś do siebie. W pierwszej kolejności warto udać się do seks shopu. W asortymencie posiadają ogromną ilość gadżetów erotycznych, specjalnych strojów. Alternatywnie lub w połączeniu z nimi można eksperymentować z nowymi pozycjami, a także odkrywaniem nowych sposobów na pieszczoty. 

Wskazujemy najprostsze sposoby na urozmaicenie stosunku seksualnego. Wiele z nich daje niemal natychmiastowe efekty. 

Co zrobić aby seks był udany?

Przy stosunku warto pobudzać wiele zmysłów swojego partnera jednocześnie. Warto skorzystać także z jak największej ilości swoich zmysłów w trakcie całego stosunku, począwszy od gry wstępnej aż po sam koniec. Wykorzystanie wielu zmysłów w trakcie stosunku było badane przez naukowców. Odkryli, że dochodzi do pobudzenia większego obszaru mózgu, bo skutkuje nieziemskim orgazmem. Stosunek seksualny można uprawiać w jednej pozycji, jednak też można go urozmaicić. Wystarczy inaczej ułożyć rękę lub nogę, a partner będzie mógł doświadczyć innych wrażeń. Ciało partnera seksualnego doskonale reaguje na masaż w trakcie stosunku. Może być on zarówno punktowy, uciskowy, a nawet obrotowy. Każdy z nich można wykonywać przy pomocy kciuka, palców i całej dloni. Ruchy mogą być zarówno podłużne jak i poprzeczne. Przerwy i wstrzymywanie oddechu doskonale pobudzają zmysły i zachęcają do dalszego współżycia. 

W trakcie seksu warto bawić się swoimi mięśniami, poprzez zamienne zaciskanie i rozluźnianie. Równolegle można robić to ustami. Gadżety seksualne całkowicie odmieniają doznania seksualnego. W ich posiadaniu nie ma nic dziwnego, ponieważ w większości umilają i uatrakcyjniają seks. 

Podstawą udanego seksu jest z pewnością szczera rozmowa z partnerem. Dzielenie się swoimi odczuciami i oczekiwaniami z pewnością umożliwia zbudowanie szczerej i prawdziwiej relacji. Wielu partnerów nie potrafi sprostać wymaganiom kobiety dopóki nie zostaną uświadomieni. Jeżeli nie potrafisz o tym mówić, możesz go poinstruować w trakcie stosunku, wówczas wiele granic wstydu ulega zatarciu. 

Jak zaskoczyć partnera? 

Wiele par posiada swój utarty schemat seksu. Warto zaskoczyć partnera i okazjonalnie przejąć inicjatywę lub wykazać się niecodzienną biernością. Jednorazowy eksperyment może stać się początkiem nowego sposobu uprawiania seksu. 

Osoby, które uprawiają seks w ciemności, mogą okazjonalnie zapalić światła lub rozświetlić pomieszczenie przy pomocy nastrojowych świeczek. Na lampę można narzucić czerwony szał, który nada pomieszczeniu odrobinę pikanterii. 

Kobiety z powodzeniem mogą wstępować w nowe role. Na jedną noc mogą stać się pielęgniarką, nauczycielką, sekretarką, a nawet seksowną sprzątaczką. Równolegle można kupić przebranie dla mężczyzny, np. dzikiego jaskiniowca, batmana. Nie trzeba ubierać całego stroju, nawet jeden charakterystyczny element pozwoli pobudzić zmysły. 

W łóżku dozwolone i pożądane jest swińtuszenie. Gra słów doskonale pobudza zmysły. Pamiętaj, że wulgaryzmy posiadają jednak odmienne działanie. 

Można pokusić się o zadbanie o do tej pory nieodkrywane miejsca ciała partnera. Należy to robić subtelnie, aby za bardzo go nie zawstydzić. Niezwykle czułym miejscem jest krocze, czyli odcinek pomiędzy jądrami a odbytem. Delikatny masaż doprowadza do  osiągnięcia niezapomnianych wrażeń. 

Osoby, które rzadko pokazują się przed partnerem nago, mogą zaskoczyć go pokazaniem ciała znienacka. Zrzucić ubranie lub jego część, inspirując się striptizem. Ewentualnie można odkryć część ciała, która budzi najmniejsze kompleksy. 

Seks można uprawiać nie tylko w łóżku. Można to robić w nietypowych miejscach, co pobudza wydzielanie adrenaliny. 

Na każdego partnera, nawet najbardziej wstydliwego, doskonale działa przekazywanie znaków świadczących i ochocie na seks.  Czułe gesty, pełne pożądania, rewelacyjnie sprawdzają się w restauracji, czy w kinie. 

Podczas gry wstępnej należy partnerowi mówić o tym, co się aktualnie odczuwa i zachęcać mężczyznę do przedstawiania swoich wrażeń. Mówienie o swoich uczuciach zachęca obydwie strony do dalszych igraszek. 

Orgazm jest kluczowym momentem, dlatego dla podniesienia wrażeń partnera do maksymalnych granic, należy wziąć pod uwagę sposób w jaki się zachowujesz. Można orgazm nieco wyolbrzymić. 

Partnerzy lubią być zaskakiwani przez swoje partnerki nietypowymi sytuacjami, kiedy nachodzi je ochota na seks. Może to być chwilę przed ważnymi wyjściami lub w trakcie jego rozmowy przez telefon. 

Lusterko w sypialni doskonale pobudza zmysły. Obserwowanie swoich zmagań w łóżku zachęca do dalszych starań. 

Dobry seks - rady dla kobiety 

Zaskocz swojego partnera nagła ochotą na seks. W najmniej spodziewanym momencie zacznij się do niego dobierać. 

Otrzyj się o niego swoimi pośladkami, najlepiej zachowując pozory przypadkowego działania. 

Przy ściąganiu stanika, rób to powoli i stopniowo pokazuj swoje sutki. 

Możesz popieścić jego ego i powiedzieć mu o tym, że pochwaliłaś się jego umiejętnościami przed koleżankami. 

Ciekawym sposobem jest obudzenie partnera poprzez pieszczoty penisa. Pieszcząc go ustami możesz poeksperymentować z jednoczesnym ssaniem miętówki. 

Przed pieszczeniem penisa można posmarować dłonie lubrykantem (np. jednym z oferty https://eroprezent.pl/lubrykanty-i-zele-intymne). Zachowując się tak jakby to była butelka, którą zakręcasz i odkręcasz. 

Mężczyźni lubią patrzeć jak kobieta obserwuję ruchy penisa w trakcie stosunku. 

Po stosunku możesz powiedzieć, że ze zniecierpliwieniem czekasz na następny raz. 

Dobry seks - rady dla mężczyzny 

Kobiety uwielbiają słuchać o uczuciach do nich. W ciągu dnia mów, że ją kochasz. Możesz zostawić małą karteczkę z wyznaniem miłości. 

Możesz kupić kwiaty, ale zamiast je jej podarować, rozsyp płatki po całym jej ciele w trakcie stosunku. 

W miejscach publicznych możesz jej szeptem powiedzieć o tym jak bardzo masz na nią ochotę. 

Podaruj jej seksowną bieliznę (sprawdź: https://eroprezent.pl/seksowna-bielizna-damska) i poproś o przebranie na twoich oczach. 

Przyłóż jej rękę do swojego penisa i delikatnie nią poruszaj. 

Odkrywaj jej ciało. Centymetr po centymetrze masuj niedopieszczone dotychczas miejsca. 

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.