Magazyn dla Kobiet

Strefa Beauty Jak dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza push up?

Jak dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza push up?

Nie jesteś pewna, jak dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza push-up do swojego ciała? Możesz być zaskoczona, gdy dowiesz się, że nawet małe piersi mogą wydawać się większe. Jeśli odpowiedziałaś twierdząco, to jesteś we właściwym miejscu! Jesteśmy specjalistami w dopasowywaniu biustonoszy push-up tak, abyś wyglądała w nich olśniewająco.

Jak wygląda push-up?

Jak dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza push-up? Biustonosz do zadań specjalnych to biustonosz push-up. Eksponuje, kształtuje i unosi biust. Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą zwiększyć rozmiar swoich piersi bez konieczności korzystania z usług chirurga plastycznego.

Jak działa taki biustonosz? Uciska i unosi biust dzięki specjalnym wkładkom w miseczkach oraz, w niektórych przypadkach, praktycznym sznureczkom. Czy jesteś gotowa, aby założyć swój biustonosz push-up? Czytaj dalej!

Dlaczego dobór rozmiaru jest tak ważny?

Wiele kobiet nie znajduje odpowiedniego dla siebie biustonosza, niezależnie od tego, czy jest to model push-up czy zwykły. Zbyt duży biustonosz może powodować zsuwanie się i przesuwanie. Jeśli wybierzesz za mały biustonosz, ciało będzie ściśnięte, a ramiączka będą wrzynać się w ciało. Biust również zostanie spłaszczony. Dobrze dopasowany biustonosz sprawi, że poczujesz się wspaniale i nie tylko będziesz wyglądać świetnie, ale także będziesz się świetnie czuć. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki okażą się pomocne przy wyborze odpowiedniego biustonosza push-up.

kobieta z biustonoszem push up

Jak wybrać odpowiedni dla siebie biustonosz push-up?

Właściwy rozmiar jest kluczowy dla zapewnienia, że Twoja bielizna będzie idealnie pasować i spełniać swoje zadanie. Zanim powiemy, jak go znaleźć, przypomnijmy, że dobrze dopasowany biustonosz push-up to podstawa.

  • Nie uciska
  • Nie utrudnia oddychania.
  • Nie powoduje bólu
  • Dobrze przylega do ciała.

Jak dopasować obwód biustonosza push-up?

Zmierz obwód biustu na wydechu. Jest to ważne, ponieważ biustonosze będą przylegać do ciała i odsłaniać biust. Dodaj 5cm do swojego pomiaru i zaokrąglij go w dół do 5cm lub 0. Przykład:
Jeśli Twój obwód pod biustem na wydechu mierzy 93 cm, możesz odjąć 5 cm, aby otrzymać 88 cm. Twój rozmiar to 85 po zaokrągleniu.

Jak dopasować miseczkę biustonosza push-up

Nie ściskaj piersi podczas mierzenia. Miarka powinna być prowadzona wzdłuż sutków i na tej samej wysokości co plecy. Jeśli Twoje piersi nie są wystarczająco jędrne, możesz zmierzyć je w cienkim biustonoszu. Porównaj swoje wyniki z tabelą rozmiarów. Chcesz znaleźć miseczkę najbardziej zbliżoną do Twojej. Jeśli nie jesteś pewna, jaki rozmiar powinnaś wybrać, możesz przymierzyć mniejszą lub większą miseczkę, aby sprawdzić, która najbardziej Ci odpowiada.

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.