Magazyn dla Kobiet

Czas na RELAKS Śmieszne gadżety z okazji 40 urodzin. Poznaj nasze propozycje

Śmieszne gadżety z okazji 40 urodzin. Poznaj nasze propozycje

40 urodziny jeszcze do niedawna wywoływały przerażenie i strach, wszak kojarzyły się z pierwszym krokiem do starości. Często mówiono, że jak w wieku 40 lat nie czujesz bólu, to nie żyjesz. Na szczęście czasy się zmieniły i obecnie aktualna 40-tka, to 30-tka. Niemniej jest to wyjątkowa okazja, którą warto w specjalny sposób uczcić. Przedstawimy Wam naszym zdaniem idealne prezenty, które warto podarować jubilatowi, jednak nasze propozycje będą z przymrużeniem oka, wszak przedstawimy Wam śmieszne gadżety. Już teraz zdradzimy, że świetnym wyborem będzie ramka do dyplomu.

Śmieszny dyplom w stylowej oprawie

Nasza pierwsza propozycja będzie nieco szalona, ale przy tym funkcjonalna. Otóż proponujemy zakup ramki na dyplom, w której umieścimy śmieszne świadectwo ukończenia 40 roku życia. Warto dodatkowo dołączyć do niego najbardziej śmieszne, a wręcz obciachowe zdjęcie jubilata z czasów liceum czy też studiów. Warto zauważyć, że taki prezent spodoba się tak naprawdę każdej osobie, wszak jeżeli znudzi nam się śmieszny dyplom, to w ramkach do dyplomów można umieścić te prawdziwe, które są symbolem sukcesu oraz osiągnięć.

Konserwa na 40-tkę

Niewątpliwie bardzo pomysłowym gadżetem, który ma w sobie dużą dozę oryginalności jest konserwa na 40-tkę. To naprawdę świetna niespodzianka zarówno dla solenizantki czy solenizanta. Otóż w owej konserwie znajdują się różne śmieszne gadżety. Można wybrać np. taką, w której umieszczony jest certyfikat urodzinowy, kieliszek do wódki, karnet na masaż oraz kostka Kamasutry. Niewątpliwie każdemu solenizantowi sprawi on dużo przyjemności, a przy tym wywoła salwy śmiechu u wszystkich gości.

Niepotrzebne, ale śmieszne

Nasza kolejna propozycja na prezent absolutnie nie wpisuje się w jakiekolwiek kanony funkcjonalności, ale mimo to jest doskonałym wyborem na 40-te urodziny. Otóż można zdecydować się na naprawdę śmieszne dodatki, choćby w postaci hełmu „Super 40-latek”. Do niego dodatkowo warto dobrać tak zwaną kamizelkę imprezową z napisem „kierownik imprezy”. Również mało praktycznym, ale nadal bardzo śmiesznym prezentem jest krawat 40-latka, na którym będzie widnieć napis: „Nie jestem 40-latkiem, lecz mam 18 lat i 22 lata doświadczenia”. Niewątpliwie taki gadżet sprawi, że każdy 40-latek poczuje się bardzo młodo. Oczywiście można jeszcze dokupić poduszkę, także z napisem.

Śmieszna gra

Nasza czwarta propozycja to gra, ale dla osób, które piją alkohol. Oczywiście jej zaletą jest fakt, że rozkręci każdą imprezę i zapewni naprawdę dużo dobrej zabawy. W jej skład wchodzi ruletka antytalentów, trzy plansze do gry, karty poleceń, pionki, strzałki. Jednocześnie nie oznacza to, że wszyscy goście muszą pić, gdyż zamiast alkoholu można polewać sokiem z kiszonej kapusty czy innym niesmacznym napojem. Dzięki temu rywalizacja będzie naprawdę ostra, wszak mało osób lubi takie wątpliwe rarytasy.

Coś słodkiego

Żadna impreza urodzinowa nie obejdzie się bez pysznego tortu. Jednak ten na 40-te urodziny powinien być nie tylko wyjątkowo smaczny, ale również śmieszny. Oczywiście możecie wykonać go samodzielnie, jednak naszym zdaniem zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zakup w renomowanej cukierni. Na torcie można umieścić śmieszne figurki cukrowe. Oczywiście także tort może mieć specjalny kształt. Do takiego tortu można dodatkowo przygotować pyszne babeczki, które będą doskonałym dodatkiem, wszak w 40-te urodziny można sobie pozwolić na więcej, a także naprawdę zaszaleć. Do tego warto podać jakiś ekskluzywny trunek i wcale nie musi być on wysokoprocentowy. Warto postawić na pysznego szampana. Można również zdecydować się na coś mocniejszego i wybrać whisky czy szkocką.

Przygotowanie imprezy niespodzianki

Inną opcją jest zorganizowanie solenizantowi przyjęcia niespodzianki. Oczywiście tutaj najlepiej działać w porozumieniu z partnerem czy partnerką solenizanta. Trzeba pamiętać, aby postawić na kolorową oprawę i pięknie udekorować dom czy też mieszkanie. Warto także, aby każdy gość przyniósł jakiś choćby drobny upominek. Nie musi być to nic drogiego. Ważne, aby był on śmieszny i pasujący do okazji.

40- te urodziny niewątpliwie wymagają wyjątkowej oprawy i wyjątkowych prezentów. Do śmiesznych gadżetów warto jeszcze dokupić coś bardziej stylowego. Można przeprowadzić składkę na zegarek na skórzanym pasku, który jest synonimem klasy i luksusu.

Artykuł sponsorowany

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.