Magazyn dla Kobiet

Idealny prezent na święta dla kobiety – jak wybrać?

Idealny prezent na święta dla kobiety – jak wybrać?

Święta już za pasem, zatem czas pomyśleć o prezentach. Jeśli nie chcesz znowu kupić czegoś banalnego, jak skarpety lub książka, warto zacząć rozglądać się wcześniej. Zanim wybierzesz prezent, zastanów się, jaki rodzaj upominków lubi obdarowywana osoba. Jak wybrać prezent dla kobiety?

Kobieta praktyczna – propozycje prezentów

Kupienie prezentów kobietom praktycznym jest łatwe i trudne zarazem. Łatwe, bowiem wiadomo, że trzeba szukać rzeczy przydatnych w domu, kosmetyków czy ubrań. Trudne, ponieważ nie jest tak łatwo trafić w potrzeby takiej osoby. Co sprawdzi się dla kobiety praktycznej?

  • Szampon do włosów zniszczonych (na przykład L’Oréal Elseve Szampon odbudowujący) to dobre rozwiązanie. Dlaczego taki? To świetny kosmetyk, a zimą nasze włosy potrzebują naprawdę intensywnej pielęgnacji. Szampon do włosów zniszczonych może być tylko częścią prezentu, który uzupełnisz innymi elementami.
  • Ciekawy zestaw łyżek i akcesoriów kuchennych, na przykład w jakimś nietypowym, nieszablonowym kolorze – jasnozielonym, różowym, turkusowym.
  • Małe AGD, na przykład opiekacz, koktajler, blender kielichowy czy jakikolwiek gadżet, który może ułatwić gotowanie i zdrowe żywienie.

Kobieta kreatywna – propozycje prezentów

Kobiety kreatywne, lubiące sztukę i żyjące w świecie swoich wyobrażeń nie ucieszą się z opiekaczy czy akcesoriów kuchennych. W ich przypadku warto dobrze przemyśleć wybór prezentu.

  • Zestaw promarkerów w różnych kolorach do malowania i zakreślania.
  • Poradnik dotyczący fotografii, obróbki zdjęć, kurs obróbki zdjęć lub sesja z fotografem, który da kilka wskazówek dotyczących fotografowania.
  • Nieszablonowe gadżety do upiększenia domu – oryginalne ramki na zdjęcia, ciekawe napisy, zegary i plakaty.

Kobieta zorganizowana – propozycje prezentów

Kobieta zorganizowana, prawdziwa królowa biura – co dla niej wybrać? To twardy orzech do zgryzienia. Oczywiście możesz sprezentować jej szampon do włosów zniszczonych, pewnie się z niego ucieszy, jednak warto rozważyć także propozycje prezentów, które ułatwią jej codzienne korpożycie.

  • Duży organizer. Nie chodzi o zwykły kalendarz, ale pusty, duży notes-organizer, w którym za pomocą szablonów można stworzyć swoje własne strony i tak go zaprojektować, by idealnie rozplanować czas pracy, wypoczynku i mieć miejsce na wszystkie ważne notatki i zapiski.
  • Ramka, na której przywiesza się klamerkami notatki i karteczki z ważnymi informacjami.
  • Voucher na masaż. W końcu to kobieta, która najbardziej potrzebuje relaksu i odpoczynku.

Materiał partnera zewnętrznego

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.