Magazyn dla Kobiet

Strefa Beauty Męskie torby na zimę 2021. Jaką wybrać?

Męskie torby na zimę 2021. Jaką wybrać?

Torba stała się jednym z akcesoriów, jakie posiada dziś niemal każdy mężczyzna. Torby męskie są dziś tak popularne, jak damskie torebki, dlatego w sklepach znajdziemy wiele ich modeli, w różnych rozmiarach i kolorach. Jaką torbę męską wybrać na zimą 2021? Oto przegląd obowiązujących w nadchodzącym sezonie trendów.

Listonoszka - zawsze na czasie 

Ogromną popularnością wśród mężczyzn już od lat cieszą się listonoszki. Są to torby, które tradycyjnie nosi się na ramieniu, bowiem posiadają one stosunkowo długi pasek. Spopularyzowali je listonosze, stąd ich oryginalna nazwa. Listonoszki męskie to bardzo praktyczne torby, które posiadają wiele przegródek, a dodatkowo są one dosyć dużych rozmiarów, przez co pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy. Listonoszki polecane są przede wszystkim mężczyznom, którzy dużo podróżują bądź studentom. Torby te można nosić na co dzień, bowiem doskonale komponują się z prostymi, nieoficjalnymi stylizacjami.  

Elegancka aktówka 

Mężczyznom, którzy zawsze muszą wyglądać profesjonalnie, polecane są aktówki. Nie ma drugiej, tak eleganckiej torby, która pasowałaby przede wszystkim do garnituru czy wyjściowego płaszczu. Aktówki sprawdzają się przede wszystkim do przechowywania ważnych dokumentów, dlatego będzie ona doskonałym dopełnieniem stylizacji: 

  • przedsiębiorców, 
  • przedstawicieli handlowych, 
  • prawników, 
  • bankowców, 
  • lekarzy. 

Co ciekawe, w ostatnim czasie popularne stało się noszenie aktówki nie tylko do oficjalnych, eleganckich stylizacji. Doskonale wygląda ona również w towarzystwie sportowej koszuli oraz ciemnych spodni i marynarki. Aktówka pomaga budować wizerunek mężczyzny pewnego siebie, odnoszącego sukcesy. Z drugiej jednak strony doskonale radzi sobie z ochroną ważnej dokumentacji. 

Konduktorka - mniejsza wersja listonoszki 

Zimą 2021 mężczyźni chętnie będą nosić również konduktorki, które bywają nazywane mniejszymi wersjami listonoszek. Konduktorki również nosi się na ramieniu (bądź przerzuca się przez ramię), jednak są one w stanie pomieścić jedynie kilka, niezbędnych nam rzeczy. Pasują głównie do luźniejszych, codziennych stylizacji. Konduktorki najchętniej wybierają mężczyźni, którzy poszukują odpowiedniej torby na portfel, dokumenty czy kluczyki do samochodu bądź klucze do domu. Dzięki niewielkiej rozmiarów torbie nie trzeba bowiem wypychać po brzegi kieszeni, co wygląda bardzo nieelegancko. 

Torba na laptopa - wersja minimalistyczna 

Tradycyjne torby na laptopa są dużych rozmiarów, a dodatkowo pozwalają przechowywać inne akcesoria, takie jak chociażby myszka czy ładowarka. Niemniej jednak w sezonie zimowym 2021 modne będą męskie torby na laptopa w wersji minimalistycznej. Swoim wyglądem przypominają one nieco pokrowce, aniżeli tradycyjne torby. Pokrowiec na laptopa doskonal sprawdzi się w przypadku panów, którzy chcą zabezpieczyć sprzęt w trakcie jego przenoszenia czy przewożenia. Zimą bardzo modne są filcowe pokrowce, choć można oczywiście zaopatrzyć się w model skórzany. 

Jakie materiały i kolory są modne zimą 2021? 

Wiadomo już, jakie torby warto wybierać na zimę 2021, pozostaje jednak pytanie, z jakich materiałów powinny być one wykonane? Otóż w tym sezonie króluje skóra. Zimą sprawdza się ona wręcz idealnie, ponieważ jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, na przykład na śnieg czy mróz. Osoby, które chciałyby postawić na nieco bardziej przyjazne naturze rozwiązania, powinny wybrać torbę ze skóry ekologicznej bądź z zamszu. Zimą 2021 unikajmy toreb materiałowych, które nie są obecnie w modzie, a co więcej są bardzo niepraktyczne o tej porze roku. Warto postawić na torby męskie w ciemnych kolorach - w tym sezonie bardzo modne są odcienie: 

  • czerni, 
  • brązu, 
  • granatu. 

Co ważne, torby męskie w tych barwach pasować będą do zdecydowanej większości stylizacji. Najbardziej uniwersalnym wyborem będzie czarna torba, jednak mężczyźni, którzy lubią bawić się modą, mogą wybierać również inne, modne kolory. Pamiętajmy, że zgodnie z obowiązującymi trendami powinniśmy wybierać torby gładkie, bez żadnych dodatkowych ozdób czy wzorów. 

Artykuł partnera

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.