Magazyn dla Kobiet

Strefa Beauty Torba Shopper - obowiązkowy model w szafie każdej kobiety

Torba Shopper - obowiązkowy model w szafie każdej kobiety

W garderobie każdej kobiety znajdują się dodatki, których nie wyróżnia tylko elegancja, ale również funkcjonalizm. Tak jest w przypadku toreb shopper. Dlaczego są tak popularne? Podpowiadamy.

Shopper bag nie tylko na zakupy

Shopper bag, np. torebki Laura Biaggi cieszą się ogromną popularnością ze względu na swój funkcjonalizm. Jak sama nazwa wskazuje, powinny być przeznaczone tylko na zakupy, ale nic bardziej mylnego. Są to torebki, które możemy nosić do każdej stylizacji i na wszystkie okazje. Być może właśnie to jest powodem, dla którego ten rodzaj toreb stanowi obowiązkowy model w szafie każdej kobiety. Warto zaznaczyć, że jest to dodatek niezwykle pojemny, który pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, a nawet więcej. Jednocześnie jest lekka, dzięki czemu wyróżnia ją fakt, że jest praktyczna i wygodna.

Shopperka jest najbardziej dostępnym modelem na rynku. Większość z nich wykonana jest np. ze skóry naturalnej. To kolejny atut tego fasonu, ponieważ elastyczny materiał sprawia, że do torby jesteśmy w stanie włożyć, o wiele więcej rzeczy niż np. miałoby to miejsca w przypadku kuferka. Różne kolory oraz wzory sprawiają, że każda kobieta znajdzie model odpowiadający jej potrzebom. Shopperka nie sprawdzi się natomiast w stylizacjach eleganckich, np. na wesele. Wtedy zdecydowanie warto postawić na mniejsze rozwiązania, które optycznie nie przeciążą stylizacji, np. kopertówkę.

Dla kogo sprawdzi się shopperka?

Ten fason idealnie sprawdzi się dla mam, które zabierają dziecko na spacer do parku i potrzebują zapakować dużo rzeczy. Coraz więcej producentów stawia na wygodę użytkowania, tworząc osobne, mniejsze kieszenie na najdrobniejsze rzeczy. Może to mieć ogromne znaczenie zwłaszcza, gdy do głównej komory zapakujemy wiele rzeczy. Takie akcesoria jak klucze, portfel czy telefon możemy mieć pod ręką i nie będzie konieczności szukania ich. Te modele idealnie sprawdzą się w codziennym życiu, np. do załatwiania spraw na mieście. Nierzadko zdarza się, że musimy chodzić z plikiem dokumentów. Dzięki shopperce możemy włożyć je do torby, a nie nosić w ręce z obawą, że zgubimy którąś kartkę.

Warto zaznaczyć, że torebka ta najładniej będzie współgrała ze stylem codziennym, formalnym lub biznesowym.

Sprawdzi się dla każdej kobiety, która musi mieć pod ręką wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, a czasami musi zabrać ich nawet więcej. Stanowi idealne rozwiązanie dla spotkań ze znajomymi, wyjść na uczelnię czy do pracy.

Czym kierować się przy wyborze?

Tak jak zostało to wspomniane wcześniej, rynek shopperek bogaty jest wiele kolorów, wielkości oraz wzorów. Producenci wciąż zastanawiają się nad nowymi rozwiązaniami, ponieważ widzą, jak ogromnym zainteresowaniem cieszą się te torebki. Aby dodatek mógł nam służyć latami, warto postawić na wytrzymały materiał oraz zwrócić uwagę na jakość uchwytów. Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie przedmiotów w środku, wybierzmy torebki z zamkiem, natomiast w momencie gdy stawiamy przede wszystkim na pojemność, lepszym rozwiązaniem będą shopperki zapinane na napy.

Artykuł partnera

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.