Magazyn dla Kobiet

Strefa Beauty Prezent na urodziny dla przyjaciółki - jak ją zaskoczyć?!

Prezent na urodziny dla przyjaciółki - jak ją zaskoczyć?!

Prawdziwa przyjaciółka to skarb. Dlatego też, gdy zbliżają się jej urodziny, to warto wymyślić coś zupełnie wyjątkowego, by sprawić jej przyjemność i niespodziankę! Znacie się tyle lat i masz wrażenie, że niezależnie od tego, co wymyślisz, to nie ma możliwości, że będzie zaskoczona? Nic bardziej mylnego, wystarczy odrobina kreatywności i niestandardowego myślenia. W poniższym artykule przedstawiamy nasze propozycje – jeśli nie wiesz, jaki prezent na urodziny dla przyjaciółki wybrać i jak ją zaskoczyć, to przeczytaj poniższy artykuł. Mamy nadzieję, że nasze pomysły okażą się dla Ciebie prawdziwą inspiracją!

 

Wizyta w salonie masażu lub SPA

Nie ma lepszego sposobu na relaks i rozluźnienie zmęczonych mięśni niż wizyta w salonie masażu lub SPA. To idealny prezent na urodziny dla przyjaciółki – wszakże może to być nie tylko niezapomniana przygoda, ale również terapia, która przyniesie pożądane efekty natury zdrowotnej. W zdrowym ciele zdrowy duch – być może błogie chwile relaksu, peeling całego ciała lub specjalna maseczka na twarz doda Twojej przyjaciółce nie tylko pewności siebie, ale również sprawi, że przynajmniej na chwilę zapomni o troskach. Już same nazwy zabiegów mogą sprawić, że rozpłyniemy się w myślach – „czekoladowy relaks” czy „indonezyjski masaż gorącymi kamieniami” to tylko dwie z wielu propozycji, które czekają na Twą przyjaciółkę, gdy podarujesz jej bilet wstępu do salonu masażu lub SPA z okazji urodzin.

Podziwianie miasta nocą z lotu ptaka

Jeśli Twoja przyjaciółka nie boi się latać i ma duszę romantyczki, to w ramach prezentu urodzinowego możesz jej zafundować nocny lot nad miastem. Niezapomniany klimat i nieocenione walory widowiskowe sprawiają, że będzie to przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Może nam się wydawać, że znamy miasto jak własną kieszeń, jednak spojrzenie na nie z lotu ptaka i do tego nocą – gdy jest jednocześnie skryte w mroku i rozświetlone milionem świateł i kolorowych billboardów – może dostarczyć zupełnie nieznanych wcześniej wrażeń estetycznych. Mimo że sam lot trwa ok. 30-45 minut (więc może się to wydawać dość krótkim czasem), to nie ulega wątpliwości, że będą to najlepiej spędzone kwadranse życia. Duża w tym zasługa doświadczonego pilota i lekkiego, dwusilnikowego samolotu Piper Seneca.

Rejs katamaranem solarnym po rzece

Dla wszystkich, którzy nie przepadają za dużymi wysokościami, jednak również chcą spojrzeć na miasto z nieco innej perspektywy, proponujemy alternatywny prezent. Zamiast lotu nocą nad miastem – rejs po rzece w blasku dnia. A do tego solarnym katamaranem – łodzią, która napędzana jest energią słoneczną, a więc całkowicie przyjazną środowisku naturalnemu. Może to być niezapomniana przygoda w upalny letni dzień, który okaże się nieco bardziej przyjemny dzięki zimnej bryzie wody i towarzyszącemu wycieczce lekkiemu powiewowi wiatru. 

Prezent dla przyjaciółki – co wybrać?

Powyższe propozycje mogą Ci się spodobać lub przynajmniej wskazać kierunek dalszych poszukiwań. Mamy nadzieję, że dzięki powyższym akapitom, znajdziesz odpowiedni prezent dla swojej przyjaciółki – w końcu to Ty znasz ją najlepiej, więc właśnie Ty, nikt inny, będziesz w stanie wybrać upominek, który sprawi jej najwięcej radości.

 

Artykuł partnera

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.