Magazyn dla Kobiet

Czas na RELAKS Wibrator z króliczkiem – dlaczego kobiety go uwielbiają?

Wibrator z króliczkiem – dlaczego kobiety go uwielbiają?

​Wibratory z króliczkiem to jedne z najpopularniejszych zabawek erotycznych na rynku, a ich popularność wśród kobiet ciągle rośnie. Co sprawia, że te wibratory są tak uwielbiane przez kobiety? Dlaczego wibrator z króliczkiem stał się jednym z najbardziej pożądanych gadżetów erotycznych? Sprawdź!

Czym są wibratory z króliczkiem?

Początki wibratorów sięgają XIX wieku, kiedy to lekarze stosowali te urządzenia do leczenia "histerii kobiecej", której objawami były m.in. bóle brzucha, zawroty głowy i utrata apetytu. Wibratory z króliczkiem pojawiły się na rynku w latach 80. XX wieku, a ich nazwa pochodzi od charakterystycznego kształtu, który składa się z głównego elementu wibratora i małego, króliczego "uszka", które stymuluje łechtaczkę.

Dlaczego kobiety go uwielbiają?

Kobiety cenią wibratory z króliczkiem ze względu na fakt, że zabawki są zaprojektowane w taki sposób, aby jednocześnie stymulować dwie ważne strefy erogenne – pochwę i łechtaczkę. Łechtaczka to bardzo wrażliwe miejsce na ciele kobiety, którego pobudzenie może prowadzić do bardzo intensywnych doznań i osiągnięcia nieziemskiego orgazmu. Dla wielu kobiet sama penetracja nie jest wystarczająca do osiągnięcia orgazmu, dlatego ten model wibratora cieszy się tak wielką popularnością.

Dodatkowo, wibratory króliczki są często dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na wybór najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji modelu.

Wibratory króliczki mają też różne tryby wibracji i poziomy intensywności, co pozwala na dostosowanie zabawy do własnych preferencji. Wszystko to razem sprawia, że wibrator króliczek jest jednym z najbardziej popularnych i lubianych rodzajów zabawek erotycznych dla kobiet. I nic w tym dziwnego!

Po jakiego króliczka sięgnąć?

Poniżej przedstawiamy 2 popularne modele wibratorów z króliczkiem. Na początek sprawdzą się w sam raz!

  • Satisfyer Pro G-Spot Rabbit to innowacyjny model wibratora, który łączy w sobie pulsowanie i wibracje, zapewniając intensywną stymulację pochwy i łechtaczki. Posiada też wygięty końcówkę, która pozwala na docieranie do punktu G.
  • Satisfyer Mono Flex to wibrator królik do stymulacji łechtaczki i punktu G, przeznaczony do dawania intensywnych i podwójnych doznań. Jak opisuje producent “giętki trzonek i opływowe kształty w pięknym różowym kolorze sprawiły, że jest hitem wśród wielu zadowolonych kobiet. Jego dodatkowe cechy to oryginalny desing i możliwość obsługi za pomocą panelu sterowania lub bezpłatnej aplikacji.” Za pomocą specjalnej aplikacji możesz sterować tym wibratorem z każdego miejsca na ziemi przez internet. To coś w sam raz dla par, które mieszkają na odległość.

Chcesz kupić gadżet erotyczny? Podpowiadamy, gdzie!

Obecnie powstaje coraz więcej internetowych sklepów erotycznych, które zapewniają wygodne i całkowicie prywatne zakupy. Jeśli poszukujesz inspiracji, warto zajrzeć do sklepu erotycznego Black Bunny, gdzie kupisz nie tylko wymienione wyżej wibratory z króliczkiem, ale również wiele innych ciekawych gadżetów, które pomogą wprowadzić nowe doznania i zwiększyć poziom satysfakcji do Twojego życia erotycznego.

Artykuł partnera

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.