Magazyn dla Kobiet

Strefa Beauty Dla jakich kobiet kombinezony wyszczuplające?

Dla jakich kobiet kombinezony wyszczuplające?

Bielizna wyszczuplająca to coraz częściej wybierany przez kobiety element garderoby, który sprawia, że sylwetka wygląda lepiej, a fałdki tłuszczu stają się niewidoczne. Istnieją gorsety wyszczuplające, a także body i kombinezony wyszczuplające. Te ostatnie pozwolą wysmuklić sylwetkę na całej jej linii.

Co to są kombinezony wyszczuplające?

Kombinezony wyszczuplające, jak i cała bielizna wyszczuplająca to obcisłe elementy garderoby, które mają za zadanie rozłożyć tłuszcz na całej długości ciała. Zależnie od tego, jakie partie ciała chcemy wysmuklić, możemy zainteresować się gorsetami wyszczuplającymi czy bielizną wyszczuplającą w formie body. Gorsety wyszczuplające stworzone są po to, aby wysmuklić talię i polecane zwłaszcza dla kobiet z dużym biustem, ponieważ świetnie stabilizują postawę i odciążają plecy. Body natomiast wysmukli dodatkowo uda i pośladki. Z kolei kombinezony wyszczuplające to dużo bardziej kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli wysmuklić całą sylwetkę. W ofercie sklepów z bielizną modelującą można wybrać kombinezony wyszczuplające dla kobiet o różnych kształtach. Najważniejsze jest, aby kombinezon był dopasowany do rozmiaru ciała – nie jest wskazane noszenie bielizny wyszczuplającej mniejszej, niż rozmiar rzeczywisty, gdyż może to przynieść odwrotne efekty.

Jak działają kombinezony wyszczuplające?

Kombinezony wyszczuplające wykonane są z elastycznej tkaniny wzmocnionej gdzieniegdzie usztywnieniami, które pozwalają podnieść i napiąć poszczególne części ciała. Kombinezon wyszczuplający wykonany być musi z tkaniny, która przylega ściśle do ciała, ale jednocześnie jest oddychająca i wygodna. Bieliznę wyszczuplającą możemy ubrać pod sukienkę lub każdy inny strój, ważne jest więc, aby była ona wygodna i dobrana odpowiednio do osobistych preferencji.

Kombinezony wyszczuplające to rodzaj bielizny, który wysmukli wszystkie partie ciała. Działają odpowiednio na uda, pośladki, talię i brzuch. Kombinezon wyszczuplający należy jednak dobrać odpowiednio do typu sylwetki – kobiety są bardzo różne, i wybór odpowiedniej bielizny wyszczuplającej może być trudną sztuką.

Jak odpowiednio dobrać kombinezon wyszczuplający?

Jeśli chcesz odpowiednio wybrać kombinezon wyszczuplający, najpierw sprawdź dokładnie, które partie ciała chcesz wymodelować mocniej, a które nie wymagają korekty. Być może masz piękny dekolt, ale chciałabyś wysmuklić nieco talię? W takim wypadku powinnaś wybrać kombinezon, który kończy się pod biustem, ma natomiast mocno zaznaczoną talię. Jeśli jednak chcesz dodatkowo podnieść lub wymodelować biust, powinnaś wybrać model z dopasowanymi odpowiednio miseczkami, które dodatkowo ułożą piersi. Istnieją również kombinezony wyszczuplające z dłuższymi i krótszymi nogawkami – jeśli chcesz wysmuklić uda, dobierz kombinezon przedłużony, który rozłoży grudki tłuszczu na całej długości nóg.

Przy wyborze kombinezonu wyszczuplającego ważna jest także jego przewiewność i odpowiedni materiał, który nie będzie powodował alergii i dobrze ułoży się na skórze.

Artykuł partnera

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.