Magazyn dla Kobiet

Czas na RELAKS Jak zrealizować doładowanie Allegro?

Jak zrealizować doładowanie Allegro?

Wszyscy znamy karty podarunkowe. Sprawdzają się świetnie w sytuacji, gdy chcemy obdarować kogoś z jakiejś okazji, ale nie znamy za bardzo jego preferencji. Albo wiemy, jakiego rodzaju czy stylu ubrania lubi, ale nie znamy rozmiaru. Albo wiemy, że lubi muzykę, ale nie potrafimy określić, których płyt ulubionego wykonawcy brakuje w jej czy jego kolekcji. Zasadniczo karty podarunkowe to dobre rozwiązanie przy wyborze każdego rodzaju prezentów.

 

Z tego powodu kart podarunkowych możemy znaleźć coraz więcej. Wprowadziły je wszystkie większe sieci sklepów z ubraniami. Mają je w ofercie wydawcy multimediów. Proponują je sieci kin, restauracje, a ostatnio pojawił się też bon podarunkowy Allegro. Przyjrzyjmy się dziś trochę bliżej temu ostatniemu.

Bon podarunkowy Allegro, znany także jako doładowanie Allegro, to nowa propozycja znanego w Polsce portalu. Kiedyś Allegro kojarzone było z miejscem, w którym można było sprzedać lub kupić na aukcjach głównie używane rzeczy. Obecnie Allegro – choć zachowało ten element swojej funkcjonalności – skupia się przede wszystkim na sprzedaży nowych rzeczy w ustalonych cenach. Pozwala więc na przebieranie w ofertach wielu wirtualnych sklepów, a także sklepów stacjonarnych, które dodatkowo swój asortyment wystawiają na Allegro. Wybór jest ogromny, a ceny bardzo atrakcyjne.

Skąd zdobyć doładowanie Allegro? Może ono mieć jedną z dwóch postaci. Pierwsza to bon podarunkowy Allegro w formie elektronicznej. Można go kupić bezpośrednio w serwisie. Doładowanie Allegro za pośrednictwem bonu elektronicznego może mieć wartość 20, 50, 100, 150, 250 lub nawet 500 zł. Wybieramy nie tylko nominał, ale także wygląd karty. Doładowania mogą mieć jedną z wielu form graficznych, dopasowanych do rozmaitych okazji, takich jak urodziny, imieniny, prezenty dla mamy, taty, babci, dziadka, chłopaka, dziewczyny, dla rodziców, sportowców, graczy, z okazji walentynek, świąt wielkanocnych lub bożonarodzeniowych i tak dalej. Modeli jest bardzo dużo.

Druga z opcji na doładowanie Allegro to zakup karty podarunkowej w fizycznej formie. Można ją dostać w sklepach stacjonarnych: Pepco, Tesco, Auchan, Komputronik, 1 minute, Neonet, a także w Żabkach i kioskach Kolportera. W przypadku Żabek, salonów Kolportera i sklepów Pepco bon podarunkowy Allegro ma formę kodu wydrukowanego na paragonie.

Doładowanie Allegro można wykorzystać w bardzo prosty sposób. Należy zrobić zakupy na portalu, wybierając płatność z góry. Następnie wybieramy opcję „Masz kod lub kartę podarunkową?”, gdzie wpisujemy kod z karty lub paragonu. Po zatwierdzeniu kodu kwota płatności zostaje pomniejszona o wartość karty.

Należy jeszcze pamiętać o kilku warunkach. Doładowanie Allegro ważne jest przez jeden rok od momentu zakupu. Nie można łączyć kilku bonów w ramach jednego zamówienia. Należy wykorzystać całą kwotę z bonu przy jednej płatności – inaczej reszta środków, która nie zostanie wykorzystana, przepada. Nie można też środków z karty wykorzystać do opłacenia przesyłki za dany produkt. Oczywiście nadwyżkę ceny i przesyłkę można dopłacić samodzielnie.

 

Artykuł partnera

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.