Magazyn dla Kobiet

Medycyna estetyczna 2 kroki pozwalające skutecznie schudnąć

2 kroki pozwalające skutecznie schudnąć

Co zrobić, aby schudnąć – temat ten zajmuje niemalże wszystkich i ciągle pojawiają się w gazetach artykuły oferujące różne sposoby ku temu. Jest ich tyle, że trudno rozpoznać metodę, która rzeczywiście przyniesie skutki i nasuwa się pytanie, czy taka w ogóle istnieje?

Przede wszystkim potrzebny jest tutaj trzeźwy osąd i rozsądne podejście. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że trwałe efekty w odchudzaniu mogą przynieść jedynie konkretne kroki. Czasami nawet nie jesteśmy w stanie podjąć właściwych samodzielnie i konieczne będzie umówienie się ze specjalistą dietetykiem oraz kosmetologiem. To konieczne, jeżeli chcemy uzyskać pomoc zarówno dotyczącej sposobów zdrowego odżywiania się, jak i zadbania o wygląd zewnętrzny, do którego mogą być potrzebne nie tylko porady, ale i zabiegi. Uzyskanie pomocy obu tych specjalistów jednocześnie pomoże w uzyskaniu pomocy kompleksowej, dotyczącej naszego ciała.

Oczywiście można się nie zgadzać, że usługi kosmetyczki są tak pilne, jak dieta, ale na taki pogląd ma wpływ z reguły przekonanie, że salon kosmetyczny oferuje jedynie kosmetykę estetyczną. Nie jest to prawda. Obecnie gabinety kosmetyczne mają w swoich ofertach zabiegi, które znacząco podnoszą wydajność kuracji odchudzającej, na przykład Dermomasaż Podciśnieniowy.

jak schudnąć?

Nie należy on do terapii najtańszych, ale zastosowany na brzuch, uda oraz pośladki daje wręcz niewiarygodne efekty, działające nie tylko fizycznie, ale i na psychikę odchudzających się ludzi. Masaż działa techniką podwójnego masażu (stymulacja mechaniczna i podciśnienie) na podskórną tkankę łączną, co usprawnia krążenie, eliminuje produkty uboczne przemiany materii oraz uaktywnia rozpad niepożądanej tkanki tłuszczowej. Wizualnie skutkuje to wyraźnym zmniejszeniem się cellulitu, czyli tzw. skórki pomarańczowej, zlikwidowaniem obrzęków i poprawieniem naciągu skóry. W dotyku ciało staje się jędrne.

Przy takim spojrzeniu na temat, łączenie tych dwóch metod z pomocą specjalistów jest bardzo ważna. Chodzi bowiem o to, że z całą pewnością dietetyk zaleci nam na początek dietę sprzyjającą pozbywania się toksyn z organizmu, a dzięki wspomożeniu się terapią z Dermomasażem, przyspieszymy to usuwanie. Oprócz tego pozbędziemy się nadmiaru wody, a to z kolei spowoduje poprawę przemianę materii i zaczniemy rzeczywiście chudnąć.

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.