Magazyn dla Kobiet

Królowe życia

fot. styl.fm

Królowe życia to popularny serial TTV w formacie lubianej przez widzów noweli dokumentalnej. Bohaterowie programu to osoby, które w swoich lokalnych społecznościach osiągnęli finansowy sukces. Bohaterzy są oryginalni i bezkompromisowi, żyją według swojego scenariusza, na bogato, czasem szokując widzów swoimi ekstrawagancjami.

Miara sukcesu

Trzeba powiedzieć jasno, że program “Królowe życia”, a dokładniej jego bohaterowie wzbudzają skrajne emocje. W wielu widzach wzbudzają podziw i sympatię, ale w innych budzą zazdrość i prowokują falę krytyki. Jednak sami bohaterowie “Królowych życia” są z siebie dumni i nie widzą powodu, żeby się zmieniać, czy dostosowywać do otaczającej ich rzeczywistości. Wręcz przeciwnie, chcą nieco tę rzeczywistość przekształcić tak, by była bardziej podobna do tej znanej z Hollywood.

Bohaterowie, to co przyciąga

Bohaterowie pochodzą z Dolnego Śląska. Na swoim terenie rozwinęli biznesy, a wręcz imperia, które nieco nie pasują do klimatu, szczególnie mniejszych miasteczek, w których rozgrywa się część historii. Królowe życia mają różne charaktery i priorytety, ale to niezaprzeczalnie ich oryginalność przykuwa uwagę widzów. Zapraszają nas do swojego ekstrawaganckiego życia, możemy im towarzyszyć w domu, w pracy, na randkach i obserwować jak prowadzą, a niekiedy komplikują sobie swoje “królewskie” życie. Główna obsada reality-show Królowe Życia to Dagmara, Rafał, Gabriel, Iza, Kasia i Monika, a w kolejnym sezonie także Adrianna. Każdy z bohaterów to niepowtarzalna osobowość z własnym pomysłem na sukces. Warto poznać oryginalnych bohaterów telenoweli.

Dagmara

Najpopularniejsza postać, pełnokrwista i oryginalna. Dagmara Kazimierska prowadzi w Kudowie-Zdroju luksusowy butik z ekskluzywną odzieżą dla kobiet o doskonale pasującej do klimatu programu nazwie Viva La Queen. Poznajemy też jej syna Conana i długoletniego przyjaciela Janusza, który oświadcza się jej w jednym z odcinków.

Rafał

Tajemniczy król, który jak to tylko możliwe w programie tego typu, chroni swoją prywatność. Życie dzieli między Warszawę i Głogów, gdzie ma pracownie modowe, których jest współwłaścicielem. Związany z innym uczestnikiem - Gabrielem, z którym razem zwiedzali świat.

Gabriel

Życiowy i zawodowy partner Rafała. Projektuje i szyje futra. Kreatywny i bardzo dbający o swój wygląd, oddany pracy, w której wspierają go rodzice. W jednym z sezonów para Rafał i Gabriel rozpada się.

Iza

Sympatyczna i nietuzinkowa, podbija świat mody i stara się godzić obowiązki zawodowe, których ma bardzo dużo z partnerstwem oraz obowiązkami mamy.

Kasia

Pochodzi z Oławy i jest modelka bielizny, a wygląd jest dla niej sprawą priorytetową. Jest wielka fanka operacji plastycznych, na niektóre jeździła aż do Istambułu. Uwielbia także tatuaże. Jest mamą nastoletniej córki, z którą jest bardzo związana. Jej partnerem jest Gabryel Vinzenco.

Monika

Dołączyła do królowych w 6 sezonie. Posiada prężnie rozwijającą się firmę, męża i dwie córki.

Adrianna

Adrianna pochodzi z Wrocławia i prowadzi butik odzieżowy we Wrocławiu. Wcześniej mieszkała w Niemczech, gdzie nadal przebywają jej synowie. Oryginalna i wyrazista miłośniczka tatuaży. Kocha je do tego stopnia, że pokrywają 95% jej ciała.

Dowiedz się więcej o programie wchodząc na stronę: https://styl.fm/tagi/krolowe-zycia

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.