Magazyn dla Kobiet

Czas na RELAKS Wyciskarki wolnoobrotowe - ranking

Wyciskarki wolnoobrotowe - ranking

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków jest prostym w działaniu urządzeniem, które przydaje się w wielu gospodarstwach domowych. Jej podstawowym elementem jest komora wyciskania, chociaż ważną rolę odgrywa również ślimak. To właśnie on pracuje na wolnych obrotach i pozwala zainteresowanym na swobodne wyciskanie soku z warzyw lub też owoców. Bardzo istotne jest to, jakie są konkretne preferencje kulinarne kolejnych użytkowników. Wyciskarka pracuje w niskiej temperaturze, nie nagrzewa się i nie generuje zbyt dużego hałasu. Wszystkie składniki soku są dokładnie miażdżone, a następnie sok przelewany jest do specjalnego zbiornika. Tym samym warzywa i owoce nie tracą nic ze swoich wartości odżywczych.

Wyciskarki wolnoobrotowe - na jakie rodzaje można sobie pozwolić?

Wyciskarki wolnoobrotowe dzielą się na kilka konkretnych rodzajów. Można je podzielić na urządzenia jednoślimakowe oraz dwuślimakowe. Ponadto wyróżnia się sprzęt pionowy i poziomy.

Wyciskarki jednoślimakowe opierają się na jednym wałku. Skutecznie miażdży on wszelkie składniki. W wersji pionowej przygotowanie soku odbywa się bardzo sprawnie. Urządzenia poziome są nieco większe i pracują bardzo cicho. Dodatkowym ich atutem jest to, że za jednym zamachem można w nich przerobić większe ilości konkretnych składników.

Wyciskarki dwuślimakowe opierają się z kolei na dwóch wałkach, dzięki czemu ich praca jest jeszcze sprawniejsza i bardziej efektywna. Wyciska się w ten sposób więcej soku, a przy tym zachowuje się wartości odżywcze konkretnych składników. 

Ranking wyciskarek wolnoobrotowych

Nie każda osoba musi się znać na wyciskarkach wolnoobrotowych, dlatego też warto zapoznać się z profesjonalnym rankingiem takich urządzeń, aby mieć pewność, że własne pieniądze inwestuje się w wydajny i sprawdzony sprzęt. Oto ranking, który należy wziąć pod uwagę przy swoich analizach:

  • Hurom H-Al One Stop - bardzo nowoczesne urządzenie, w którym zastosowano wiele różnych innowacji technologicznych. Wyciskarka posiada pokrywę wyposażoną w dwa noże, odpowiedzialne za krojenie i rozdrabnianie poszczególnych składników. Konkretne elementy wrzuca się do przygotowanej misy, a następnie uzyskuje się z nich pełnowartościowy sok. Urządzenie charakteryzuje się pięknym wzornictwem i nowoczesnym designem,
  • Hurom H-AF - łączy w sobie funkcjonalność oraz design. Wyciskarka, w której zadbano o wszelkie detale, charakteryzuje się niezwykle dynamiczną linią. Użytkownicy docenią jej oryginalny kształt, ale też cichą i wydajną pracę,
  • Hurom HZ - urządzenie o bardzo wysokiej funkcjonalności, które wyposażone jest w specjalną tackę, znajdującą się przy pojedynczym otworze wlotowym. Udoskonalono w niej budowę wałka ślimakowego. Zapewnia pełne bezpieczeństwo,
  • Eldom PJ400 - wyciskarka, która odpowiada za skuteczne zgniatanie oraz miażdżenie owoców i warzyw, a następnie przepuszczanie ich przez specjalne sito. Tym samym soki mają wiele witamin i niezbędnych minerałów. Jest prosta w obsłudze,
  • Kuvings EVO820 Plus - znajduje się w niej zestaw sitek deserowych, które umożliwiają przygotowywania musów i sorbetów.

Taki ranking powinien pomóc mniej zdecydowanym osobom. Dzięki niemu podjęcie ostatecznej decyzji nie będzie zbyt czasochłonne, ale za to będzie bardzo przemyślane.

hurompolska.pl

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.