Magazyn dla Kobiet

Czas na RELAKS Wyjątkowe pomysły na prezent dla dziecka z LEGO NINJAGO

Wyjątkowe pomysły na prezent dla dziecka z LEGO NINJAGO

​Jakie zalety mają klocki LEGO Ninjago?

Ninjago – podobnie jak inne klocki LEGO – charakteryzują się naprawdę wysoką jakością. LEGO produkowane są od 1958 roku. Powstają z bardzo dobrych jakościowo materiałów, dzięki czemu są niezwykle trwałe. Jeśli zdecydujesz się na ich zakup, możesz być pewny, że w idealnym stanie posłużą Twojemu dziecko bardzo długo. Ich ogromnym atutem jest łatwość rozdzielenia. W efekcie raz połączone klocki mogą być wielokrotnie wykorzystane w zabawie. Do tego dochodzi bezpieczeństwo, które zostało potwierdzone testami. Do sprzedaży trafiają wyłącznie te klocki LEGO, które spełniają szereg rygorystycznych norm. Jeśli kupujesz zestawy LEGO swojemu dziecku, możesz być pewny, że są one zgodne ze światowymi standardami bezpieczeństwa. Zabawki LEGO zawsze powstają z materiałów, które nie stanowią zagrożenia dla dzieci. Co ważne, marka bardzo duży nacisk kładzie na dopasowanie klocków do wieku dziecka. Na każdym opakowaniu znajduje się zawsze informacja na temat tego, dla jakiej grupy wiekowej przeznaczone są dane klocki. Tym samym z łatwością znajdziesz takie klocki LEGO Ninjago, które są odpowiednie dla Twojego dziecka.

Jakie klocki LEGO Ninjago kupić?

Ninjago to naprawdę duża grupa produktów, wśród których każdy rodzic ma szansę znaleźć zestaw idealnie wpisujący się w preferencje i zainteresowania dziecka. W ofercie znajdują się między innymi:

●      Ogrody miasta;

●      Złoty Ultra Smok Lloyda;

●      Dojo ninja w świątyni;

●      Wioska strażników.

To oczywiście jedynie niewielki zakres tego, co znajduje się w ofercie firmy LEGO. Niezależnie od tego, jaki zestaw zdecydujesz się kupić swojemu dziecku, możesz być pewny, że zapewnisz mu świetną zabawę. Ninjago to świetny sposób na pobudzenie wyobraźni i fantazji. Dziecko może całymi godzinami bawić się, tworząc alternatywną rzeczywistość. To naprawdę świetny sposób, jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko się nie nudziło. Zabawki LEGO korzystnie wpływają na rozwój dzieci, co podkreśla wielu specjalistów.

Ogrody miasta Ninjago – czym charakteryzuje się ten zestaw?

LEGO Ninjago Ogrody miasta to zestaw, który powstał w związku z dziesiątą rocznicą stworzenia świata Ninjago. To kreatywna zabawka, która składa się aż z trzech pięter. Znalazły się na nich:

●      sklep z lodami;

●      bar z kluskami Chena;

●      muzeum;

●      pokój sterowania.

Jeśli kupisz ten zestaw, Twoje dziecko dostanie aż dziewiętnaście figurek. Wśród nich znajdują się zarówno wojownicy ninja, jak i sojusznicy. Dzięki temu zabawa będzie naprawdę udana. LEGO Ninjago Ogrody miasta to ponad pięć tysięcy elementów. Jeśli Twoje dziecko uwielbia klocki LEGO, taki prezent dla dziecka na pewno je ucieszy. Pamiętaj, że dostępne są również inne zestawy Ninjago.

Klocki LEGO Ninjago Złoty Ultra Smok Lloyda – co możemy znaleźć w tym zestawie?

Jeśli interesują Cię zestawy Ninjago dla dzieci dziewięcioletnich bądź nieco starszych, Złoty Smok Ultra Lloyda to bardzo dobry wybór. Zestaw skonstruowano tak, aby bawiące się dzieci mogły z łatwością odgrywać sceny zaczerpnięte z serialu Ninjago: Crystallized. Najważniejszym elementem zestawu jest smok, który jest największy spośród wszystkich dostępnych w zestawach. Posiada aż cztery głowy, a jego nogi są ruchome. Para skrzydeł rozkłada się na trzy ostrza. Cały jest złoty, co sprawia, że prezentuje się wyjątkowo. W zestawie znalazło się aż dziewięć figurek, z których każda posiadają broń żywiołów. Taki prezent dla dziecka to naprawdę dobry wybór, jeśli chcesz synowi bądź córce sprawić przyjemność, a jednocześnie dać zabawkę, która będzie rozwijała wyobraźnię. Warto podkreślić, że zestawy LEGO – w tym również ten opisywany – zawierają interaktywne cyfrowe instrukcje. Sprawiają one, że zabawa jest jeszcze bardziej udana. Zabawki LEGO to bardzo dobry wybór, jeśli chcesz dać dziecku coś, co dostarczy mu radości.

LEGO Ninjago Dojo ninja w świątyni – czym wyróżnia się ten zestaw?

Jeśli interesują Cię udane prezenty dla dziecka, LEGO Ninjago Dojo ninja w świątyni to naprawdę dobry wybór. LEGO Ninjago to w tym wypadku zestaw składający się aż z pięciu pomieszczeń i ośmiu minifigurek. Klocki LEGO w tym przypadku pozwalają na odgrywanie naprawdę szybkich scenek. Zestawy Ninjago z tej serii to świetny wybór, jeśli szukasz dla dziecka zabawki, która na długo oderwie je od ekranu komputera bądź telewizora. Zestaw zawiera ponad trzysta elementów, co sprawia, że daje naprawdę ogromne możliwości. Świetnie sprawdza się wtedy, kiedy chcesz, aby Twoje dziecko ćwiczyło kreatywność, spędzając czas na dobrej zabawie.

Dobry prezent dla dziecka powinien podobać się dziecku. Ważne jest jednak, aby był pozytywnie oceniany przez specjalistów od rozwoju naszych pociech. Zestawy Ninjago to bardzo dobry wybór, jeśli nie chcesz więcej kupować swojemu synowi bądź córce bezwartościowych zabawek. Zestawy LEGO pobudzają wyobraźnię, pozwalają ćwiczyć motorykę małą, która niezbędna jest do prawidłowego pisania. To prezent dla dziecka, który sprawi, że zabawa już nigdy nie będzie nudna. Zestawy LEGO są na tyle różne, że bez trudu znajdziesz ten odpowiedni dla swojej pociechy.

Artykuł partnera

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.