Magazyn dla Kobiet

Czas na RELAKS Zainwestuj w dobre samopoczucie

Zainwestuj w dobre samopoczucie

Ważne jest nie tylko zdrowe odżywianie, ale i aktywność fizyczna, unikanie stresu oraz dobre samopoczucie. Taka koncepcja dbania o organizm przyświeca także idei `M Philosophy, opartej o nurt anti-aging. 

Dzisiaj młodość to już nie tylko kwestia wieku czy genów, ale przede wszystkim zrównoważonego trybu życia oraz aktywności fizycznej i intelektualnej. Dlatego działania zapobiegające starzeniu się organizmu nie powinny opierać się jedynie na stosowaniu kosmetyków, ale na otoczeniu troską całego organizmu poprzez odpowiednią dietę i ćwiczenia.

Im lepiej zadbamy o swój organizm, tym lepsze będzie samopoczucie, a co za tym idzie, tym dłuższe życie. Optymizm i pozytywne myślenie mają bardzo duży wpływ na stan naszego zdrowia fizycznego i psychicznego, a to jak długo będziemy czuć się młodzi, zależy wyłącznie od naszych codziennych nawyków. Z tego względu kluczowymi elementami `M Philosophy są regularna aktywność fizyczna, pielęgnacja ciała, zbilansowana dieta oraz suplementacja oparta o naturalne składniki – mówi Iza Jabłońska, założycielka Medere.

Dieta na dobry humor

W ciągu całego życia człowiek zjada kilkadziesiąt ton pożywienia, a to co znajduje się na talerzu, ma ogromny wpływ na stan zdrowia i funkcjonowanie całego organizmu. Z tego powodu dieta `M Philosophy opiera się wyłącznie na nieprzetworzonych produktach, które są cennym źródłem antyoksydantów, witamin i składników mineralnych. Podstawą są więc świeże sezonowe warzywa i owoce, orzechy oraz kiełki, ale najistotniejszym elementem takiej diety przeciwstarzeniowej są produkty o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych tzw. superfoods, do których zaliczane są owoce goji, nasiona chia, siemię lniane, jarmuż oraz migdały. Ograniczyć należy za to spożywanie tłustych i wysokoprzetworzonych produktów, a także unikać zbyt dużej ilości węglowodanów i soli.

Naturalna suplementacja

Kluczem do energii ducha i ciała jest także naturalna suplementacja. W powstrzymaniu procesów starzenia jest bardzo istotna, ponieważ nawet przy zrównoważonej diecie nie dostarczymy organizmowi wszystkich niezbędnych składników wraz z pożywieniem. –Kuracja anti-aging Medere to trzy uzupełniające się ze sobą preparaty, których formuły zawierają aż 24 naturalne składniki w maksymalnych stężeniach jak np. witania ospała czy korzeń traganka błoniastego mające udowodnione działanie przeciwstarzeniowe i pozytywnie wpływające na ogólny stan organizmu – wyjaśnia Iza Jabłońska.

Podsumowując, pod pojęciem `M Philosophy kryją się różne działania skoncentrowane na poprawie sił witalnych, a osłabieniu procesów starzenia się organizmu. Równowaga ducha, właściwa dieta, pielęgnacja oparta o naturalne produkty to klucz do długowieczności, bo im dłużej człowiek cieszy się dobrym zdrowiem, tym dłużej będzie czuł się młodo.

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.