Magazyn dla Kobiet

Czas na RELAKS Noclegi w Krakowie – zaczerpnij niepowtarzalnej atmosfery dawnej stolicy Polski

Noclegi w Krakowie – zaczerpnij niepowtarzalnej atmosfery dawnej stolicy Polski

​Kraków liczy sobie ponad 1000 lat, a żądnym przygód podróżnikom oferuje ponad 1000 powodów, dla których powinni go odwiedzić! To miasto, w którym przyjemnością jest samo zgubienie się wśród malowniczych uliczek. Wśród innych sposobów spędzania czasu można wybierać do woli – od atrakcji dla rodzin, przez romantyczne kawiarnie i enklawy kultury, do kultowych klubów, w których można tańczyć do rana. Nocleg w Krakowie gwarantuje relaks we wspaniałej atmosferze i bezproblemowy dostęp do najważniejszych punktów na mapie miasta. Jeśli więc marzysz o dłuższym urlopie lub o krótkim weekendowym wypadzie z dala od domu, wybierz swój apartament Kraków i ruszaj w drogę!

Dawna stolica Polski kusi niepowtarzalną atmosferą, która co roku ściąga do tego miasta setki tysięcy turystów. Warto skorzystać ze spowodowanego pandemią nieco mniejszego zainteresowania Krakowem, aby poznać jego uroki bez tłumu odwiedzających z różnych stron świata i w spokoju cieszyć się pięknem architektury i bogactwem smaków. Apartamenty Kraków zapewnią Państwu dogodną lokalizację, dzięki której nie stracicie ani minuty z drogocennego urlopu!

Nocleg Kraków – kultura i rekreacja na wyciągnięcie ręki

Wyprawa do apartamentu w Krakowie to świetny pomysł na city break – w kilka dni można zachwycić się tym przepięknym miastem i nabrać apetytu na więcej! Najważniejsze atrakcje historyczne są skupione niedaleko siebie, a do mniej oczywistych miejsc można bez problemu dotrzeć świetnie rozwiniętą komunikacją miejską. Przy rynku lub w jego niedalekiej okolicy można zobaczyć kościół Mariacki ze średniowiecznym ołtarzem Wita Stwosza, ogromny kompleks zamkowy na Wawelu i ukrytą u jego stóp Smoczą Jamę, która będzie szczególną atrakcją dla najmłodszych. Do zasmakowania w kulturze zapraszają liczne krakowskie muzea, galerie i teatry, gdzie można zapoznać się ze sztuką pisaną przez duże S.

Noclegi w Krakowie z widokiem na perły architektury

Ponad 1000 lat historii zobowiązuje! Średniowieczny klimat Starego Miasta, w którego centrum znajduje się kościół Mariacki i Sukiennice, pozwala przy odrobinie wyobraźni przenieść się w inne czasy. Kiedy dokładnie? To już zależy od Państwa, bo zabytki Krakowa pochodzą z różnych stuleci. Wawel i liczne zabytki wokół rynku zachwycają średniowieczną i renesansową architekturą, ale już co poniektóre kamienice i często – niesłusznie! – pomijane podczas wycieczek zabytkowe cmentarze przywodzą na myśl czasy Młodej Polski, kiedy po uliczkach Krakowa przechadzali się najważniejsi artyści tamtych czasów.

Apartament Kraków – wynajem miejsca, w którym można świetnie spędzić czas

Kraków to jednak nie tylko zabytki, to żywe miasto, które zmienia się z czasem i pragnie zapewnić swoim gościom wszelkie możliwe rozrywki. Po spacerach po Starym Mieście można wybrać się na spływ kajakowy lub spędzić popołudnie na grze w paintball. Amatorzy wspinaczek na różnym stopniu zaawansowania mogą szkolić swoje umiejętności na ściankach. A rodziny z dziećmi na pewno chętnie wybiorą się do Ogrodu Doświadczeń, gdzie podczas zabawy będą mogły poznawać prawa rządzące naturą. Dłuższą chwilę warto poświęcić także na wizytę w krakowskim ZOO oraz w pełnym atrakcji aquaparku. Noclegi Kraków zapewnią wygodny odpoczynek po wszystkich emocjach, jakich dostarczy każdy dzień spędzony w tym mieście!

Noclegi Kraków – z zielenią na wyciągnięcie ręki

Nie mniej relaksująca od spacerów wśród pięknych kamienic może się okazać wyprawa do jednego z licznych zielonych miejsc na mapie Krakowa. Przez środek miasta wije się wstęga Wisły, na której brzegach można odpocząć w promieniach słońca na Bulwarach Wiślanych. Panoramę miasta warto podziwiać ze szczytów kilku kopców – Kościuszki, Krakusa, Piłsudskiego i Wandy. Z wierzchołka pierwszego z nich przy dobrej pogodzie widać nawet Tatry! Najbardziej znanym krakowskim parkiem są natomiast oczywiście Planty, na których można przez chwilę poczuć klimat artystycznej cyganerii sprzed ponad wieku.

Apartament Kraków – bezpieczny odpoczynek w relaksującej atmosferze

Apartamenty Sun & Snow na pierwszym miejscu stawiają spokój swoich gości. Dzięki rygorystycznie przestrzeganym procedurom przeciw COVID-19 odwiedzający mogą być pewni, że wybierają noclegi Kraków w najwyższym standardzie obsługi. Dlatego po zarezerwowaniu swojego apartamentu Kraków wystarczy już tylko skupić się na wybieraniu, której przyjemności doświadczyć najpierw!

Artykuł partnera

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.