Magazyn dla Kobiet

Czas na RELAKS Najlepsze wierzchowce w WoW Shadowlands, by stylowo przemierzać podziemia

Najlepsze wierzchowce w WoW Shadowlands, by stylowo przemierzać podziemia

Ach, wierzchowce! Jeden z wielu ulubionych przedmiotów kosmetycznych graczy World of Warcraft. Tradycją gry jest dodawanie jak największej ilości nowych wierzchowców przy każdej aktualizacji, tak więc w Shadowlands dostaniemy aż 84 nowe wierzchowce! Oczywiście nie możemy umieścić ich wszystkich tutaj, więc zawężamy listę do najlepszych wierzchowców z Shadowlands, które mają najbardziej uniwersalny charakter.

Shimmermist Runner

Pierwszy i najważniejszy jest klasyczny wybór, jeśli nie bezpieczny, lub z braku lepszego słowa, zbyt waniliowy: Shimmermist Runner. Jest to niebiesko-biały jednorożec z długim, fioletowym futrem w okolicach kopyt i niebieską grzywą.

Aby zdobyć tego wierzchowca, musisz rozwiązać zagadkę Mistveil Tangle. Ponadto, nie jest to jeden z tych wierzchowców klasowych w Shadowlands, więc nie musisz się martwić, że nie będziesz mógł na nim jeździć jako Orkowy Wojownik.

Rock-A-Bye Wildseed Cradle

Mówi się, że naśladownictwo jest największą formą pochlebstwa. Jeśli tak jest, to są tacy, którzy twierdzą, że Shadowlands schlebia wiele innych MMO. Czy tak jest naprawdę, czy nie (i nie jest dobrze zakładać, że tak jest), nie można zaprzeczyć, że Wildseed Cradle, nowy wierzchowiec z Ardenwald, nie jest podobny do innych wierzchowców, które widzieliśmy wcześniej.

Jak sama nazwa wskazuje, wierzchowiec przypomina nasiona o strukturze przypominającej skrzydła, takie jak klon czy kauri, które pozwalają im bezpiecznie unosić się na ziemi. Środek ma jednak kształt miękkiej poduszki dla niemowlęcia, a na dole znajduje się ozdobna drewniana siatka.

Wygląd wierzchowca i jego unoszenie się około stopy nad ziemią sprawia, że jest to raczej elegancki i eteryczny wierzchowiec, idealny dla osób o raczej wyrafinowanych gustach.

Blanchy: Dobry, ale skrycie zły, a teraz martwy

Blanchy jest humorystyczną postacią konną, która pojawiła się w grze od czasów Vanilla Days. Wielu graczy zna ją jako Old Blanchy, dobrego, niezawodnego i sympatycznego rumaka. Na szczęście możesz również zobaczyć jej młodszą wersję, dzięki podróży w czasie w rozszerzeniu Burning Crusade.

Niestety, została ona zamordowana przez bandytów w Cataclysm. Na szczęście jednak nie widzieliśmy jej ostatniej, ponieważ widzimy ją ponownie w Krainach Cienia, choć nie przypomina już starej, dobrej Blanchy, którą znaliśmy. A może to my się mylimy, gdyż jest ona karana w Revendreth i stała się sinrunnerem, ponieważ popełniła zło, o którym nie wiedzieliśmy.

Nie szkodzi, bo czy to Stara Blanchy, Młoda Blanchy, czy Martwa Blanchy, wciąż jest Blanchy i kochamy ją tak samo. Plus, wygląda teraz jak fajny, ale przerażający czerwony koń widmo. Poważnie, nie możesz nam powiedzieć, że jej nowy wygląd nie pasuje do niej i że nie chcesz na niej jeździć.

Uważaj na pełzacza korytarzowego

Może masz skłonność do czegoś zimniejszego, bardziej metalicznego, bardziej psiego, czegoś, co jest z innego świata - lub raczej z podziemia - i jest rzeczywiście fizycznie obecne? Jeśli tak, to Corridor Creeper jest dla Ciebie idealny.

Możesz zdobyć tego bestialskiego wierzchowca po ukończeniu Kręte Korytarze, Warstwa 8 w Torghast. Jest to dość trafne miejsce na zdobycie najlepszego przyjaciela umarlaka, ponieważ to właśnie tam więziony jest Runecarver, który wykuwa znane relikty Nieumarłych, takie jak Frostmourne i Helm of Domination. Jeśli więc zastanawiasz się, dlaczego ten pies ma dość rozpoznawalną estetykę, oto twoja odpowiedź.

Sprawdź także: WoW and arcane symbolism

WoW Shadowlands Sinful Gladiator's Soul Eater

Oto nadchodzi mistrz: Pożeracz Dusz Grzesznego Gladiatora

World of Warcraft ma dość długą tradycję zamykania niesamowitych wierzchowców jako nagród PVP, aby zachęcić graczy do udziału w tym trybie gry i tradycja ta nie ma zamiaru się skończyć w przypadku wierzchowców WoW Shadowlands. Blizzard dodał bowiem nie tylko nowego fajnego wierzchowca PVP, ale być może jednego z najlepiej wyglądających wierzchowców w historii gry: Sinful Gladiator's Soul Eater.

Wierzchowiec ten wygląda jak czarny smok, z zakrzywionymi do przodu rogami, czerwonymi oczami na czaszce, klamrami na przednich łapach i czarnymi dymami, które tworzą skrzydła. Jeżdżąc na tym latającym wierzchowcu, wzbudzasz respekt i strach w sercach wszystkich, którzy Cię zobaczą, nie tylko ze względu na jego przerażający wygląd, ale także dlatego, że wiedzą, że zdobyłeś tyle zabójstw PVP, aby go zdobyć.

Podsumowanie

W Krainie Cieni znajdziesz jeszcze wiele innych wierzchowców, ale te należą do najpopularniejszych - i to z bardzo dobrych powodów.

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.