Magazyn dla Kobiet

Strefa Beauty Domowe SPA, czyli dlaczego warto posiadać wannę z hydromasażem?

Domowe SPA, czyli dlaczego warto posiadać wannę z hydromasażem?

Pomimo ogromnej popularności kabin prysznicowych, wiele osób nadal nie wyobraża sobie życia i codziennego funkcjonowania bez posiadania w łazience klasycznej wanny. Nic w tym dziwnego, zarówno klasyczna wanna, jak i wanny wolnostojące są wprost stworzone do zapewnienia użytkownikowi nie tylko czystości, ale także relaksu, odprężenia i odpoczynku. Szczególne właściwości w tym zakresie oferuje jednak nowoczesna wanna z hydromasażem, której użytkowanie przynosi liczne korzyści nie tylko relaksacyjne, ale także zdrowotne.

Dla kogo wanna z hydromasażem to wybór idealny?

Wanna z hydromasażem jest nowoczesnym rozwiązaniem, które oferuje liczne korzyści zarówno dla ciała, jak i psychiki. Dłuższa kąpiel w wannie pozwala odprężyć się po długim, wyczerpującym dniu spędzonym w pracy, zrelaksować się oraz nabrać energii do dalszego działania. Kąpiele można z powodzeniem łączyć z lekturą ulubionej książki, czytaniem treści w internecie, słuchaniem muzyki lub po prostu zamknąć oczy, oczyścić umysł i oddać się błogiemu lenistwu w ciepłej, pachnącej wodzie. Wanna z hydromasażem jest więc rozwiązaniem idealnym dla osób, które kochają długie kąpiele, często korzystają z klasycznej wanny oraz pragną stworzyć relaksujący kącik SPA w domowym zaciszu.

Posiadanie wanny wyposażonej w nowoczesny system hydromasażu przynosi liczne korzyści. Jest doskonałą, polecaną przez lekarzy opcją wspomagającą leczenie dla osób borykających się z bólem kręgosłupa, cierpiących z powodu chronicznego zmęczenia oraz regularnie korzystających z usług profesjonalnych masażystów. Jej zakup będzie także świetną inwestycją w urodę dla pań, które sporo swojego czasu i energii poświęcają pielęgnacji cała i skóry. Hydromasaż posiada bowiem udowodnione naukowo właściwości zdrowotne - pozytywnie wpływa na wygląd i napięcie skóry, krążenie krwi, pracę układu trawiennego, oddechowego oraz nerwowego.

Warte zainteresowania wanny z hydromasażem z oferty marki Roca

Specjalnie z myślą o wszystkich osobach marzących o stworzeniu własnego kącika SPA w domowym zaciszu, marka Roca przygotowała szeroki wybór nowoczesnych wanien z hydromasażem. Oprócz nich miłośnicy relaksu w domowym zaciszu powinni zwrócić także uwagę na takie ciekawe pod względem estetyki rozwiązania, jak chociażby wanna akrylowa wolnostojąca. Poszczególne wanny z hydromasażem są dostępne w różnych kolekcjach, co pozwala na idealne dopasowanie designu, kształtu i estetyki wanny do osobistych preferencji oraz wystroju domowej łazienki.

Wanny z hydromasażem są rozwiązaniami przeznaczonymi do tradycyjnego montażu, do których nie należy wanna owalna wolnostojąca. W hydromasaż wyposażone są klasyczne, prostokątne wanny wykonane z lekkiego i przyjemnego w kontakcie ze skórą akrylu, wanny asymetryczne oraz okrągłe wanny akrylowe, które świetnie wpasują się w wystrój większych pokojów kąpielowych pozwalając na jeszcze wygodniejsze korzystanie ze wszystkich zalet hydromasażu.

Wanna z hydromasażem marki Roca może być wyposażona w różne systemy masażu wodnego i powietrznego. Do najpopularniejszych z nich należą systemy Smart WaterAir Plus i Effects Gold, które znajdziemy w większości modeli wanien tego producenta. System Smart WaterAir Plus oferuje masaż wodny, powietrzny oraz chromoterapię, czyli terapię kolorami realizowaną przez zainstalowane w wannie nowoczesne lampy LED. W systemie Effects Gold, oprócz masażu wodnego, powietrznego oraz chromoterapii, zastosowano również opcję automatycznej dezynfekcji wanny oraz podgrzewanie opierające się na podtrzymywaniu temperatury wody.

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.