Magazyn dla Kobiet

Czas na RELAKS TOP 7 filmów i seriali o superbohaterach, które warto obejrzeć

TOP 7 filmów i seriali o superbohaterach, które warto obejrzeć

Filmy i seriale o superbohaterach od lat cieszą się ogromną popularnością, nie tylko wśród fanów komiksów, lecz także laików ceniących ten rodzaj kina akcji. Telewizja przez Internet umożliwia poznawanie historii ulubionych herosów z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Poznaj TOP 7 najlepszych filmów i seriali z superbohaterami w roli głównej, które naprawdę warto obejrzeć.

TOP 7 filmów i seriali o superbohaterach

„Legion”

„Legion” to trzysezonowy serial opowiadający historię Davida Hallera, u którego w wieku dziecięcym zdiagnozowano schizofrenię. W związku z chorobą, mężczyzna często przebywał w zakładach psychiatrycznych. Podczas jednego z takich pobytów David poznaje intrygującą Syd i za jej sprawą odkrywa w sobie nadprzyrodzone zdolności. 

„The Boys”

„The Boys” to serial, który powstał na bazie komiksu o tym samym tytule, napisanym przez Gartha Ennisa. Fabuła serialu opiera się na losach dwóch grup. Pierwsza z nich to Siódemka, do której należą herosi-celebryci, natomiast druga to samozwańcza grupa obrońców sprawiedliwości The Boys. Ta druga została powołana w celu kontrolowania coraz bardziej lekkomyślnych poczynań i nadużyć popularnych superbohaterów.

„Daredevil”

To trzysezonowy serial o superbohaterze znanym z komiksów Marvela. Seria przedstawia losy niewidomego prawnika – Matta Murdocka, który nocami, przy pomocy swoich wyczulonych zmysłów, samodzielnie wymierza sprawiedliwość nowojorskim przestępcom, jako zamaskowany Daredevil.

„Jessica Jones”

Seria przedstawia historię byłej superbohaterki, która ma za sobą trudną przeszłość. By odbudować swoje życie i raz na zawsze rozprawić się ze swoimi demonami, Jessica postanawia rozpocząć karierę jako prywatny detektyw. Wykorzystując swoje umiejętności, rozwiązuje kryminalne zagadki Nowego Jorku.

„Avengers: Infinity War”

Avengersi po raz kolejny łączą siły, by stawić czoła zagrożeniu planety. Tym razem jest nim Thanos, który zbiera Kamienie Nieskończoności, by w ten sposób kreować własną rzeczywistość i narzucić swoją wolę wszystkim istnieniom we wszechświecie. Ziemia i wszystkie stworzenia znów znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie, któremu sprostać mogą tylko Avengersi i najlepsi superbohaterowie.

„Logan: Wolverine”

Fabuła filmu toczy się w niedalekiej przyszłości, kiedy to populacja mutantów ograniczyła się do zaledwie kilku osobników. Zmęczony życiem Logan opiekuje się schorowanym Profesorem X. Jego spokój pewnego dnia zaburza nieznajoma, która prosi, by ten zaopiekował się Laurą. Okazuje się, że dziewczyna jest młodą mutantką ściganą przez tajemniczą organizację, której przeszłość związana jest z Wolverinem. Superbohater po raz kolejny musi walczyć o przetrwanie - własne i swoich najbliższych.

„Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”

Akcja filmu toczy się po zakończonej sukcesem bitwie o Nowy Jork, kiedy to Steve Rogers, popularny Kapitan Ameryka, próbuje przyzwyczaić się do życia w nowoczesnym świecie i służy w organizacji T.A.R.C.Z.A. Gdy dochodzi do ataku na jego przełożonego, Steve zostaje wplątany w sieć niebezpiecznych intryg. Razem z Czarną Wdową i Falconem muszą połączyć moce, by przeciwstawić się tajemniczemu Zimowemu Żołnierzowi.

Telewizja przez Internet od INEA

Telewizja przez Internet oferowana przez firmę INEA daje użytkownikowi wiele możliwości. Pozwala m.in. na oglądanie filmów i seriali w najwyższej jakości 4K. Jest to szczególnie istotne, jeśli jesteśmy fanami produkcji o superbohaterach i niezwykłych efektów specjalnych. INEA proponuje także szereg funkcjonalności, takich jak nagrywanie, powracanie do emitowanych kilka dni wcześniej programów czy cofanie programu do początku. Ponadto telewizja przez Internet od firmy INEA umożliwia dostęp do wypożyczalni VOD oraz wybór paczki kanałów z HBO i HBO GO, dzięki czemu każdy kinoman z pewnością znajdzie coś dla siebie.

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.