Magazyn dla Kobiet

Czas na RELAKS World of Warcraft - Budowa Mekgineers Chopper - Kompletny poradnik

World of Warcraft - Budowa Mekgineers Chopper - Kompletny poradnik

Mekgineers Chopper jest jednym z najgorszych motocykli, który wymaga 40 poziomu (kiedyś było 80, ale zostało to zmienione), jest dostępny tylko dla frakcji Sojuszu i zabiera dodatkowego pasażera.

To jest podstawowy przewodnik jak zdobyć World of Warcraft Mekgineers Chopper.

Jest to wierzchowiec, który kosztuje dużo pieniędzy - oto poradnik jak zrobić go samemu od podstaw.

Nawet jeśli planujesz zlecić komuś innemu zrobienie go dla Ciebie, to istnieje szansa, że ten poradnik Ci pomoże.

Od przepisów i reputacji do lokalizacji sprzedawców, to jest przewodnik dla ludzi, którzy po prostu nie mogą śledzić wszystkich przedmiotów i informacji, aby uzyskać ten chopper!

O motorze Mekgineers chopper

 • Wymaga 40 poziomu do nauki lub jazdy.
 • Może zabrać dwie osoby.
 • Tylko osoby w partii z tobą mogą jeździć na chopperze.
 • Druga osoba może być na dowolnym poziomie.
 • Dodatkowe siedzenie składa się, gdy nie jest używane.
 • Ten wierzchowiec nie lata.

Motocykl może być zrobiony tylko przez kogoś z maksymalną inżynierią, ale po zrobieniu może być sprzedany lub przekazany innej osobie do nauki - nawet jeśli nie ma inżynierii.

Ile to kosztuje

Jeśli planujesz kupić Mekgineers Chopper w całości, albo od inżyniera, albo przez dom aukcyjny, będziesz musiał zapłacić od 14,000 do 20,000 złota, w zależności od serwera, ilości inżynierów i popytu.

Jeśli chcesz zrobić tasak Mekgineers samemu, musisz liczyć się z wydatkiem minimum 12,500 złota, bez względu na to, czy kupisz czy stworzysz resztę materiałów. Dlaczego? Ponieważ musisz kupić dziesięć części, które są sprzedawane tylko przez sprzedawcę, a te części kosztują w sumie 12.500 złota.

Więcej znajdziesz tutaj: mekgineer's chopper price

World of Warcraft Mekgineers chopper

Mekgineers chopper - przepis

Przepis na Sieczkarnię Mekgineers sprzedaje Kwatermistrz Logistyki Sojuszu Vanguard, oficer logistyczny Brighton w Valgarde oraz oficer logistyczny Silverstone w Valiance Keep.

Przepis kosztuje 320 złota i wymaga exalted z Alliance Vanguard, aby go kupić.

Potrzebujesz 450 inżynierii, aby kupić ten przepis. Przepis jest związany z duszą. 

Otrzymasz automatycznie reputację Alliance Vanguard w 80 5-osobowych lochach, jeśli nie nosisz żadnej lub gildiowej tabardy.

Reputacja

Aby kupić przepis na Siekacz Mekgineerów, musisz mieć wywyższoną reputację w Alliance Vanguard. Alliance Vanguard składa się z czterech frakcji, z którymi możesz prowadzić questy:

Explorers League - Questy w Howling Fjord i Storm Peaks. Jeden codzienny quest w Steelgate, Howling Fjord.

The Frostborn - Zadania we Frosthold, w Storm Peaks. Jeden quest dzienny.

Srebrne Przymierze - Możesz zdobyć u nich reputację poprzez wykonywanie questów i udział w Turnieju Argentyńskim.

Valiance Expedition - Jeśli planujesz questy dla reputacji, ta grupa ma najwięcej questów. Wiele questów koncentruje się wokół trzech głównych obszarów - Howling Fjord, Borean Tundra i Dragon Blight.

Jeśli wolisz nie wykonywać questów dla reputacji lub wykonałeś już tyle questów, ile możesz, możesz zdobyć sporo reputacji (kilkaset na loch), wykonując wiele zwykłych 5-osobowych lochów na poziomie 80 oraz większość 5-osobowych heroicznych lochów w northrend.

 • 1 x Rura wydechowa platerowana pierwiastkami
 • 8 x Tłok obrobiony przez gobliny
 • 1 x ocalałe części Żelaznego Golema
 • 2 x Arktyczne futro
 • 40 x Garść kobaltowych bełtów
 • 12 x Sztabka tytanstali

Roxi Ramrocket pokaże Ci link do części motocyklowych dopiero po poznaniu przepisu na mekgineers chopper.

Składniki

 • 1 x Elementium-Plated Exhaust Pipe - Koszt 1500 złota - Można go kupić od Roxi Ramrocket, latającej trenerki zimnej pogody na K3 w stormpeaks. Jest to również rzadki przedmiot, więc musisz sprawdzać, czy nie pojawił się ponownie. Według jednego źródła, nowy przedmiot może pojawić się po godzinie lub po 30 dniach.
 • 8 x Tłok obrobiony przez gobliny - Koszt 1000 złota za sztukę - Można go kupić od Roxi Ramrocket, latającej trenerki zimnej pogody w K3 w Stormpeaks.
 • 1 x Ocalone części żelaznego golema - koszt 3000 złota - do kupienia u Roxi Ramrocket, latającej trenerki zimnej pogody na K3 w stormpeaks.
 • 2 x Arktyczne futro - Można je zdobyć poprzez zdarcie skóry lub w domu aukcyjnym.
 • 40 x Handful of Cobalt Bolts - Mogą być wykonane przez inżynierów przy użyciu rudy kobaltu.
 • 12 x Titansteel Bar - Tytanowa stal może być wytopiona z 3 tytanowych sztabek, wiecznego ognia, wiecznego cienia i wiecznej ziemi. Kiedyś czas odnowienia między wytwarzaniem sztabek tytanstali wynosił 20 godzin, ale został on usunięty.

Lokalizacje sprzedawców

 • Oficer logistyczny Brighton - Valgarde w Borean Tundrze, na szczycie wzgórza, na którym znajduje się mistrz lotów, prawie dokładnie naprzeciwko niego.
 • Logistyk Silverstone - Valiance Keep w Howling Fjord, w obszarze kowalstwa.
 • Roxi Ramrocket - Blisko mistrza lotów w K3, mieście na południu Storm Peaks. Przemieszcza się, ale zawsze jest blisko swojego samolotu.

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.