Magazyn dla Kobiet

Czas na RELAKS World of Warcraft The Arcway Dungeon - Przewodnik

World of Warcraft The Arcway Dungeon - Przewodnik

The Arcway to loch na poziomie maksymalnym, znajdujący się w Suramar. W tym poradniku przedstawimy strategie i ważne zadania dla każdego z 3 bossów w Arcway, a także kilka wskazówek dotyczących szczególnie groźnych śmieciarek.

Jeśli uruchomisz ten loch w Mythic+, na wrogach w lochu pojawią się dodatkowe afiksy, które wpłyną na ich zachowanie. Pierwszy afiks zdobędziesz na 4. poziomie kamienia kluczowego, drugi na 7. poziomie kamienia kluczowego, a trzeci na 10. poziomie kamienia kluczowego. Pełne informacje o Kluczach i Afiksach można znaleźć w przewodniku Mythic+.

Nagrody

Oprócz łupów, lochy odgrywają istotną rolę w recepturach profesji i questach w Legionie.

Mythic Arcway jest potrzebny do The Arcway: Rite of the Captain, który jest częścią długiego łańcucha dla Improving on History.

Z tego lochu można też zdobyć kilka przepisów:  Technique: Glyph of Polymorphic Proportions, Design: Spokojny Naszyjnik Proroctwa, Przepis: Rękawice z drelichu

 Krew Sargerasa ma również szansę spaść z bossów lochów.

Możesz ukończyć osiągnięcia No Time to Waste, Clean House oraz Arcanic Cling w kierunku Glory of the Legion Hero, które nagradzają Reins of the Leyfeather Hippogryph. Można je ukończyć tylko na poziomie trudności Mythic.

Nowość w 7.2, The Thread of Shadow jest jednym z zadań potrzebnych do zdobycia odczynników do stworzenia legendarnej Celumbry, Dychotomii Nocy.

Pełny poradnik znajdziesz tutaj: arcway dungeon entrance

wow arcway dungeon entrance

Loot

Loot zaczyna się od ilvl 865 na Heroic i ilvl 885 na Mythic w Patchu 7.3.

W lochach Mythic+ loot nie będzie spadał za każdego bossa. Na końcu lochu pojawi się specjalna skrzynia, która zawiera łupy z lochu, dla których podstawowy ilvl wzrasta w zależności od poziomu Mythic Keystone. Łupy są osobiste, więc każdy gracz powinien je splądrować, aby zobaczyć, jaka jest jego nagroda. Dwie sztuki łupu są gwarantowane i przedmioty będą odpowiednie do klasy/specu gracza.

Dodatkowo, wszystkie łupy w Legionie są na skali ilvl. Łupy mają bazowy ilvl i stopniowo mniejszą szansę na pojawienie się w wersji Warforged, wzrastającą w odstępach +5 ilvli. Maksymalny pułap to ilvl 895. Dowiedz się więcej o lootach w poradniku Early Legion Gearing Guide.

Jako że The Arcway wymaga attunement, istnieje kilka 2-częściowych zestawów przedmiotów z tego lochu i Court of Stars dla dodatkowej zachęty: Fortitude of the Nightborne, Traitor's Oath, Jacin's Ruse, Nightwell Arcanum, Journey Through Time, March of the Legion

Łupy z lochów można również znaleźć losowo w World Questach, w tym w questach, które wysyłają Cię do lochu, jak również w questach, w których zabijasz losowe elity.

Mythic+ Loot i licznik czasu

W lochach Mythic+ loot nie spada za każdego bossa. Na końcu lochu pojawi się specjalna skrzynia, która zawiera epickie przedmioty z tabeli łupów lochu, dla których podstawowy ilvl wzrasta w zależności od poziomu Mythic Keystone. Łupy są osobiste, więc każdy gracz powinien je splądrować, aby zobaczyć, jaka jest jego nagroda. Dwie sztuki łupu są gwarantowane dla partii, a przedmioty będą odpowiednie dla klasy/specu gracza.

Dodatkowo, jeśli uda Ci się ukończyć loch Mythic+ w wyznaczonym czasie, Keystone, który został użyty do rozpoczęcia próby, zostanie ulepszony o co najmniej 1 poziom. Im szybciej ukończysz zawartość, tym większe będzie ulepszenie, aż do 3 poziomów wyżej.

Jeśli partia ulepszy kamień-klucz o więcej niż jeden poziom, otrzyma również odpowiednią liczbę skrzyń z łupami.

O serwisie

Magazyn dla Pań! Tutaj dowiesz się o wszystkich kobiecych sekretach, o tym jak myśli kobieta, czego potrzebuje oraz co sprawia, że lubi być niezależna. W artykułach także o tym gdzie warto wybrać się na zabiegi kosmetyczne oraz jakich specjalistów szukać. Dodatkowo znajdziecie tutaj masę informacji o nowościach na rynku, kosmetykach, nowo powstałych salonach i artystach.